Ideovým zámerom nášho projektu bola výstavba montovaných drevostavieb, ako zdravého a ekologicky nezáťažového bývania. Zároveň sme chceli dosiahnuť, aby boli technické vlastnosti  a užívateľský komfort zrovnateľný alebo lepší, ako pri klasických stavbách.

Každá vízia však  môže stroskotať  v  jej realizačnej fáze, osobitne pri výrobne a technologicky sofistikovaných procesoch. Z tohto dôvodu sme alokovali dostatočný časový priestor na analýzu a výber správnych konštrukčných a projekčných riešení.

Vyvrcholením dôkladného procesu prípravy stavby bolo samotné zazmluvnenie dodávateľa drevostavieb. Dnes si dovoľujeme skonštatovať, že náš výber bol správny.

Dodávateľom montovaných drevostavieb rodinných domov GOLF VILLAS   sa stala  renomovaná česká spoločnosť  RD RÝMAŘOV, so svojím výhradným obchodným zastúpením pre Slovenskú republiku, ktorým je spoločnosť MODERNÉ DOMY.

Spoločnosť RD RÝMAŘOV sa môže hrdiť viac ako 50 ročnou tradíciou,  počas ktorej postavila vyše 25.000 stavieb. Vo svojej  modernej ponovembrovej histórii štandardne ročne odovzdá viac ako  500 rodinných alebo bytových domov, s obrovským množstvom realizácií v krajinách západnej Európy, ako je Rakúsko, Nemecko a Švajčiarsko. Na dodávku rodinného domu poskytuje spoločnosť RD RÝMAŘOV záruku 30 rokov.

Dohodnite si stretnutie

© Copyright 2021 Golf Villas vibration.sk - tvorba webov na mieru