Kto náhodou neviete čo je to Záhorie, tak je to oblasť Slovenska, nachádzajúca sa za horami, čím sa v tomto prípade rozumejú Malé Karpaty. Už vyše štyroch storočí sa takto označuje západná  časť našej krajiny, z jednej strany ohraničená spomínaným Karpatským masívom a z druhej riekou Moravou, ktorá zároveň tvorí prirodzený hraničný predeľ Slovenska s Rakúskom. Zo severozápadu zase toto územie uzatvára štátna hranica s Českou republikou.

Je to ten najkrajší kraj na svete. Návštevník našich  stránok určite pochopí, že  si môžeme  takéto vyhlásenie dovoliť bez toho, aby sme zaklamali. Stačí predsa, že nám  pramení priamo zo srdca.

Mnohým, ktorí tento text čítate,  bude zase iný kút sveta ten najkrajší, no aj napriek tomu sa aspoň raz  poprechádzajte po okolitých  pieskových dunách a vychutnajte si  nekonečný šum  borovicových lesov Záhoria.

A práve  v tejto  jedinečnej  prírodnej  scenérií  nájdete   prémiové  36  jamkové golfové  ihrisko Penati Golf Resort, v ktorého tesnej blízkosti sa nachádza aj náš  areál rodinných  domov GOLF VILLAS.  Ak by ste aj  neholdovali práve golfu, celá okolitá oblasť vám ponúkne množstvo športových a rekreačných aktivít. Turistika,  agroturistika, kone, bicyklovanie, či vodné športy na okolitých jazerách, alebo hubárčenie. Tunajší región sa môže takisto pochváliť množstvom kultúrnych pamiatok, najmä  z obdobia Habsburgovcov a Pálfiovcov, nehovoriac o kostoloch a historických sakrálnych stavbách.

Dohodnite si stretnutie